SON DAKİKA

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Tıraş,Sağlık İçin Gün Sayıyor!

Bu haber 18 Kasım 2020 - 6:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Koronavisüre Yakalanan AK Parti İlçe Başkanı Tıraş Karantinada

Başkan Sağlık İçin Gün Sayıyor

                Koronavirüs testi pozitif çıkan ve kendisini karantinaya alan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, sağlıklı günler için gün sayıyor. Başkan Tıraş, sağlığı ile yakından ilgilenen tüm dostlarına ve vatandaşlara içtenlikle teşekkür etti.

                Sağlıkla ilgili bulguların ortaya çıkması üzerine Covid-19 testi yaptıran AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, kendisini evinde karantinaya aldı. Genel sağlık durumunun iyi olduğunu yaşanan olayları sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyu ve vatandaşlarla paylaşan Başkan Tıraş, sağlığı ile yakından ilgilenen, geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür etti. Başkan Tıraş, çok büyük ilgiden dolayı telefonlara cevap veremediğini ifade ederek, paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

                “Kıymetli dostlarım; Covid-19 testimin pozitif olduğunu öğrendim. Genel sağlık durumum iyi. Evimde karantina altındayım. Arayan, soran, mesajla geçmiş olsun dileklerini ileten, şifa için dua eden tüm dostlarım sağ olun, var olun. Yoğun gelen telefonlara cevap veremiyorum Dostlar af ola. Sizleri seviyorum. Saygılarımla.”