Beyceğiz Mahallesine Sağlık Ocağı için İmza Kampanyası başlatıldı. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Beyceğiz Mahallesine Sağlık Ocağı için İmza Kampanyası başlatıldı.

Bu haber 14 Aralık 2022 - 8:59 'de eklendi.

Beyceğiz Mahallesi sakinlerinin Aile Hekimlerininde bulunduğu 5 Nolu Sağlık Ocağının Depreme Dayanıksız raporu verilen Eski Belediye Pasajından Atatürk Parkı yanında bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı  Merkezi içerisinde taşınmasının ardından Beyceğiz Mahallesinde İmza Kampanyası başlatıldı.

Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Akpınar tarafından başlatılan İmza Kampanyasına destekler çığ gibi büyürken Beyceğiz Mahallesi sakinleri Mahallenin bir an önce kendi Sağlık Ocağına taşınmasını talep ettiler.

İmza Kampanyası öncesinde Afşin İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Akpınar,  İlçe Sağlık Müdürümüzle görüşmemizde Yeni bir Sağlık Ocağı yapılması için gerekli alan bulunduğunda girişimlerin yapılacağı bilgisini aldıklarını belirtti.

Hem Sağlık Ocağı için alan çalışması ve tesbiti yapmaya çalıştıklarını belirten Hasan Akpınar, hem de Mahallemizde  İmza Kampanyası başlattık. Mahalle halkımızın da destekleriyle Mahallemize bir Sağlık Ocağı kazandırılmasını istiyoruz dedi.

İmza Kampanyası devam ediyor.