SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Şeker Fabrikası kaynaklı kirlilik son buluyor”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Miniklerin Hayali Gerçek Oldu!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

COVİT GİTTİ HİZMET GELDİ!

Bu haber 25 Kasım 2020 - 6:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hastalığı Sağlıkla Atlatan Başkan Tıraş Yeniden Hizmet Alanlarına Döndü

COVİT GİTTİ HİZMET GELDİ        

Bir süre önce asrın salgını Covit-19’a yakalanarak kendisini karantinaya alan ve tedavi olan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, sağlığına kavuşarak yeniden hizmet alanlarına döndü. Başkan Tıraş, teşekkür dolu mesajında, “Yeni hizmet projeleri ile programlar devam edecek” dedi.

Covid-19 hastalığına yakalanarak kendisini karantinaya alan ve başarılı bir tedavi sürecini geride bırakan AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, zorlu geçen süreçte, kendisini arayan, soran ve mesajlarla sağlık dileklerini ileten tüm gönül dostlarına içtenlikle teşekkür etti.

Başkan Tıraş, sağlıklı süreçten sonra tekrar görevine başladığını ifade ederek, kamuoyu ile paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli Elbistanlı hemşerilerim; Covid-19 test sonucum pozitif (+) olması hasebiyle bir süredir karantinada kalarak,  kimseye zarar vermeden çok şükür bu süreci atlattım. Pazartesi günüden itibaren Elbistan’ımız için çalışmaya, sizlere kavuşmaya ve karantina sürecinde oluşturduğum plan ve programları hayata geçirmeye başlamış olacağım. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan tüm canlara teşekkür ediyorum. Sizleri seviyorum .”