SON DAKİKA

Afşin Sucukları artık Müşteriye Vakumlu olarak sunuluyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

60 Ülkede çekimler yapan Modern Evliya Çelebi’den AFŞİN HABER’e ziyaret!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

İYİ Parti’den Coronovirüs Tedbirleri!

Bu haber 30 Mart 2020 - 9:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

                İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan asrın salgın tehlikesi Coronavirüse karşı aldıkları tedbirleri kamuoyu ile paylaştı. Başkan Gül ayrıca samimi çalışmaları dolayısıyla Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür etti.

                Elbistan’da da büyük şok yaratan Coronavirüs salgını dolayısıyla bir dizi karar ve tedbirler alındığını kamuoyu ile paylaşan İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, kamuoyu ile paylaştığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

                “Dünyayı ve sonrasında da ülkemizi risk altına alan Coronavirüs salgını münasebetiyle bugüne kadar ki süreçte samimiyetle mücadele eden Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca Bey özelinde tüm sağlık çalışanlarımıza milletimiz adına teşekkür ederiz.

                Bu süreçte alınan önlemler kapsamında parti binamızı kapalı tutulmakla birlikte 29 Mart’ta yapacağımız İlçe Kongremizi de ileriki bir tarihe ertelediğimizi değerli kamuoyu ve halkımızla paylaşıyoruz, milletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.”