Kadın Kolları Başkanı Ceyhun; “Basın her daim yanımızda oldu” « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Kadın Kolları Başkanı Ceyhun; “Basın her daim yanımızda oldu”

Bu haber 12 Ocak 2023 - 10:43 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, tüm faaliyetlerimizde Basın mensupları her zaman yanımızda oldular. Günlerini kutluyoruz dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, beraberinde ki Kadın Kolları heyetiyle Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

Dün gerçekleşen ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, Gerek Teşkilatımızda ki faaliyetlerimiz,gerek saha çalışmalarımızda ve gerekse Basın açıklamalarımızda Afşin Merkez Yayın Grubunu daima yanımızda gördük. Üyelerimize ve vatandaşlarımıza ulaştırmak istediğimiz mesajları anında ulaştıran Basın Kuruluşları bizim için kıymetlidir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor,görevlerinde baaşrılar temenni ediyoruz dedi.

Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de İlçemizde 14 Siyasi Parti var. Bunların hepsiyle çalışıyor olmak elbette ki yorucu ve zahmetlidir. Ancak herkesle çalışıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun gerek sahada gerekse Teşkilatta yoğun çalışan ve her daim seçmenle iç içe olan bir isim. İşlerinde kolaylıklar diliyorum. Ayrıca bugün bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.