Sağlık Sen Afşin İlçe Başkanlığından üyelerine Yeni Yıl hediyesi! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sağlık Sen Afşin İlçe Başkanlığından üyelerine Yeni Yıl hediyesi!

Bu haber 06 Ocak 2021 - 8:36 'de eklendi.

Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen Afşin İlçe Başkanlığı tarafından 2021 yılına özel üyelerine hediyelerin dağıtımına başlandı.

Her yıl Geleneksel olarak üyelerine Yeni Yıl hediyesi yaptıran Sağlık Sen, bu sene de üyelerini unutmadı. Genel Merkez tarafından yaptırılan ve İlçemiz Afşin’e de gönderilen 2021 yılı hediyeleri üyelerine ulaştırılmaya başlandı.

AFŞİN HABER’i ziyaret eden Sağlık Sen Afşin İlçe Başkanı Yusuf Erdoğan, Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen Afşin ilçe Başkanlığı olarak 2021 yılı için üyelerimize özel bastırılan Yeni yıl hediyelerimizin dağıtımına başladık. Üyelerimizi görev yaptığı alanlarda hem ziyaret ediyoruz hemde Genel Başkanımızın selamlarını iletiyoruz. Bu süreçte yanımızda olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Öte yandan Sağlık çalışanlarımızın görevleri süresince yaşadıkları sorun ve sıkıntıları İlgili mercilere ulaştırmak üzere İl Başkanlığımıza ilettik diyen Sağlık Sen Afşin İlçe Başkanı Yusuf Erdoğan,üyelerimizin sorun ve sıkıntılarına yönelik takiplerimiz devam ediyor.Tüm üyelerimizin yeni yılını kutluyor,sağlık,sıhhat ve huzur içerisinde bir yıl geçirmelerini diliyoruz dedi.

Erdoğan,Afşin Merkez Yayın Grubuna da 2021 yılı Takvim ve Ajandası hediye etti.