Afşin Belediye Meclisinde Ucuz Ekmek,Yardım Kolisi ve Yapılmamış olan Yollar soruldu. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

EXPO 2023 ile genç yetenekler keşfedilecek, dünyaya açılacak.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Spor ve Sporcunun Yanındayız”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR, YAŞAM

Afşin Belediye Meclisinde Ucuz Ekmek,Yardım Kolisi ve Yapılmamış olan Yollar soruldu.

Bu haber 05 Nisan 2022 - 8:59 'de eklendi.

Afşin Belediyesinde Nisan ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı da CHP ve İYİ Parti Meclis üyeleri bir Talep bir de Önerge sundular.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin Belediye Meclis Üyesi Zeynel Yüce, Meclis Başkanlığına Afşin’de yapılmamış olan Kırsal Mahalle ve mezra yollarına ilişkin talep yazısı verdi. 

Koçovası,Oğlakkayası,Küçüktatlar,Örenli,Haticepınarı,Kötüre Mahallesi Göncü Mezrası ile Arıtaş Mahallesi Sıra Evler ve Koçaş yollarında stabilizeden Asfalta geçilmesine yönelik öneride bulunan CHP Afşin Belediye Meclis Üyesi Zeynel Yüce, ayrıca Kötüre Mahallesi Aliler Mezrası,İnci Mahallesi,Ağcaşar Mahallesi Kepez Mezrasın da,Kaşanlı ve Berçenek Mahallelerinde acil yapılaması gereken Parke’ye ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Öte yandan CHP ve İYİ Parti Meclis Üyelerinin imzası ile Afşin halkına uygun fiyata ekmek çalışması varmıdır?, Yapılacak olan Gıda Yardımlarında hangi şartlar aranmaktadır? ve Büyükşehir’den Afşin Belediyesine Ramazan Kolisi desteği verilecekmidir? sorularıyla önerge verildi.

Meclis Üyesi Zeynel Yüce, Soru ve Talep önergelerine Mecliste Yolların ve Parke çalışmalarının imkanlar ölçüsünde yapılmaya çalışıldığı, Ucuz Ekmek ile ilgili yoğun talep olmadığından böyle bir çalışmanın olmadığı,Gıda Kolisi yardımlarının da yine imkanlar ölçüsünde dağıtıldığı şeklinde sözlü olarak cevap verildiğini belirtti.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .