Afşin CHP’den Kurumlara nezaket ziyareti! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin CHP’den Kurumlara nezaket ziyareti!

Bu haber 02 Aralık 2021 - 8:03 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

Hüseyin Sığınır’ın istifasının ardından geçici olarak İlçe Başkanlığı görevine getirilen Selçuk Gökdoğan önderliğinde ki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin ilçe Başkanlığı asaleten atanmış gibi sahada çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan Başkanlığında ki CHP Afşin İlçe Başkanlığı heyeti kurum ve kuruluşlara nezaket ziyaretinde bulundu.

Önce ki gün gerçekleşen ziyarette Afşin Kaymakamlığı,İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı,Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı ve Afşin Ziraat Odası Başkanlığına gidildi.

Afşin Kaymakamı Ahmet Can Pınar’ı ziyaret ile başlayan temaslarda İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Kayapınar,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş,Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Yaşar Polat  ve Afşin Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu ziyaret edildi.

Ziyarete ilişkin Cumhuriyet Halk Partisi Afşin İlçe Başkanlığından verilen bilgide, Kurum ve kuruluşlarımızı ziyarete başladık. Burada CHP olarak Afşin’de yaptıklarımız ve yapacaklarımıza dair bilgilendirmeler yapıldı. İlgi ve alakalarından dolayı kurum ve kuruluş temsilcilerimize teşekkür ederiz denildi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .