Afşin’de “İletişim Ailede Başlar” Konferansı düzenlendi. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de “İletişim Ailede Başlar” Konferansı düzenlendi.

Bu haber 08 Mayıs 2022 - 15:54 'de eklendi.

Afşin’de İletişim Uzmanı-Yazar Fatih Akbaba’nın konuşmacı olarak katıldığı “İletişim Ailede Başlar” konulu Konferans düzenlendi.

Bugün saat 17:00 de Afşin Belediye Kültür Evinde düzenlenen Konferansa Şehit ailelerinin yanı sıra Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi,Kadın Kolları Başkanı Ecz.Güleser Keleş Ermurat ve çok sayıda davetli katıldı.

Anneler Gününe özel olarak gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını Ak Parti Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Ecz.Güleser Keleş Ermurat yaptı.

Anne olduktan sonra Anneliğin kadrini ve kıymetini daha çok anladığını belirten Ermurat, Tüm Annelerin Anneler günü kutlu olsun. Bugün bizleri yalnız bırakmayarak buraya kadar gelen herkese sonsuz teşekkürler ediyoruz dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Annelerin gününü kutladı. Annelerin güçlü olması insanlığın güçlü olmasıdır diyen Güven, Anneler gününe özel düzenlediğimiz program için Afşin’e gelen İletişim Uzmanı-Yazar Fatih Akbaba’ya teşekkür etti.

Başkan Güven, konuşmasında şunları söyledi;

Daha sonra kürsüye gelen İletişim Uzmanı-Yazar Fatih Akbaba, 

“Mutlu ve Başarılı bir insan güzel ve huzurlu bir aileye sahiptir.“ Öyleyse hayattaki başarı yolu, birbirini anlayan eş olmaktan ve mutluluklarını paylaşan aileden geçmektedir. Oysa ülkemizde boşanmalar son yıllarda artış gösterirken insanımızın mutsuzluğu ve aile içi iletişimsizliği aile içi şiddete dönüşmektedir. Bunu önlemek için aile içi iletişimi en sağlıklı ve en kalıcı şekilde tesis etmeliyiz” dedi.

Akbaba, yaklaşık 1 saat süren programda “İletişim Ailede Başlar” konulu Konferansını sundu.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .