Afşinli Şaire Büyük Onur! | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşinli Şaire Büyük Onur!

Bu haber 25 Ocak 2022 - 8:21 'de eklendi.

Afşinli Şair Tahir Görenli Karabağ’ın sembolü Sarı Bülbül Madalyası ile ödüllendirildi.

Kültür-Sanat ve Edebiyat alanında ki bir çok etkinlikte imzası bulunan ve şehrimizi Ülke genelinde başarıyla temsil eden Afşinli Şair Tahir Görenli Azerbaycan’da büyük onura layık görüldü.

Afşinli Şair Tahir Görenli, Türkiye-Azerbaycan ilişkilerinin daha güçlü kılınabilmesi adına gerçekleştirilen edebiyat ve sanat etkinliklerine katıldı. Görenli, etkinliklere katılım ve katkıları sebebiyle Karabağ’ın sembolü Sarı Bülbül Madalyası ile ödüllendirildi. Ayrıca Qafqazmedia Tv kanalınca da Türkiye Temsilciliği ile görevlendirildi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Şair Tahir Görenli şunları söyledi;

“Saygı değer dostlar iki devlet bir millet kardeşliği sebebiyle ülkelerimiz arasında kültür bağlarını daha güçlü kılabilmek için sık sık karşılıklı olarak edebiyat ve sanat çerçevesinde kültürel faaliyetler düzenleyip bir araya geldik. Bu kapsamda Azerbaycan respublikası Qafqaz media ictimai birliği tarafından şahsıma düzenlenmiş Qarabağın sembolü olan ‘’XARI BÜLBÜL’’ ödülü ve ‘’QARABAĞ AZERBAYCANDIR!’’ layihasinin qaliblerene verilmiş ‘’XARI BÜLBÜL’’ medalı ile onurlandırıldım.
Qafqazmedia TV tarafından şahsıma verilen Türkiye temsilciliği ve basın kartı için teşekkür ederim. Kültür elçisi olan arkadaşım Hacı Azada- Talah Abbas Qızı’ na katkılarından dolayı ve vermiş olduğu emekten dolayı teşekkür ederim”

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .