Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığından Haberin Merkezine ziyaret. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

AFŞİN’DE BAYRAM ÖNCESİ İLAÇLAMALAR YAPILIYOR.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Mutfakta çıkan yangın korkuttu.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığından Haberin Merkezine ziyaret.

Bu haber 29 Nisan 2022 - 6:26 'de eklendi.

Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığı tarafından Afşin Merkez Yayın Grubuna ziyaret gerçekleştirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi ve Ak Parti Afşin İlçe Sekreteri Bekir Aytaç Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüştü.

Dün saat 14:30 da gerçekleşen ziyarette İlçemizin siyasi gündeminin yanı sıra İlçemiz genelinde devam eden ve planlanan yatırımlara ilişkin bilgi alış verişi yapıldı.

Ramazan ayı içerisinde hemşehrilerimizin sofralarına misafir olduk diyen Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi, dolu dolu geçen bir Ramazan ayı yaşadık. İftarlara katılarak hemşehrilerimizin sofralarına misafir olduk. Gönülden bağlı olduğumuz hemşehrilerimizle bu şehre yapılacakları istişare ettik. Ak Parti olarak devam eden yatırımların takibini yaparak bir an önce hizmete alınmasına yönelik çalışma ve gayret içerisindeyiz dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de zaman zaman İlçe genelinde gördükleri eksiklikleri İlçe Başkanı Av.İsmail Safi ile paylaşarak bu eksikliklerin giderilmesi hususunda Basın ve Yönetim olarak herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Demir, İlçe genelinde devam eden yatırımların bir an önce tamamlanarak hizmete dönüşmesini beklediklerini ifade etti.

Ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .