Ak Parti Kadın Kollarından “Ebeler Haftası” ziyareti! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ak Parti Kadın Kollarından “Ebeler Haftası” ziyareti!

Bu haber 28 Nisan 2021 - 11:53 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

“Ebelik insanlığın doğumuyla başlar” sloganıyla her yıl 21-28 Nisan tarihleri arasında kutlanan Ebeler Haftası münasebetiyle Ak Parti Kadın Kolları tarafından Afşin Devlet Hastanesi ve bazı Aile Sağlığı Merkezlerine ziyaret gerçekleştirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 21-28 Nisan tarihleri arasında kutlanan Ebeler Haftası dolayısı ile Afşin Devlet Hastanesi ve bazı Aile Sağlığı Merkezlerinde ki Ebeler ziyaret edilerek Karanfil hediye edildi.

Başta İlçemiz olmak üzere Ülkemizde ve Dünya genelinde görevini özveriyle yapan Ebelerimizin bu önemli haftalarını kutluyoruz diyen Ak Parti Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Güleser Keleş Ermurat,bizler de Teşkilatımızla birlikte bugün Afşin Devlet Hastanesi başta olmak üzere bazı Aile Sağlığı Merkezlerimizde görev yapan Ebelerimizi ziyaret ederek onların haftalarını kutladık ve karanfil takdim ettik dedi.

Ermurat, AFŞİN HABER’e yaptığı açıklamada, Onların görevi İnsanın doğumuyla başlar. Özveriyle görevlerini ifa ederler. Pandemi sürecinde en fazla zorluk çeken de yine onlardır. Onların her daim yanındayız ifadelerini kullandı.