Av.Günay Kodaz,Afşin’de Protokol ve Esnaf ziyareti yaptı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Saraykent Fiberkent oluyor”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, TEKNOLOJİ

Av.Günay Kodaz,Afşin’de Protokol ve Esnaf ziyareti yaptı!

Bu haber 30 Temmuz 2021 - 5:45 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Merkez  Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi Av.Günay Kodaz, Afşin ziyareti kapsamında protokol ve esnaf ziyaretleri yaptı.

Önce ki gün İlçemiz Afşin’e gelen Av.Günay Kodaz, ilk olarak Afşin Kaymakamı Ahmet Can Pınar’ı makamında ziyaret etti.

Çalışmalara ilişkin bilgi veren Kodaz, İYİ Parti olarak bölgelerimize dağıldık ve halkımızın nabzını tutmaya çalışıyoruz dedi.

Kaymakam Ahmet Can Pınar, ziyaret dolayısı ile memnuniyetini ifade ederek  İYİ Parti Genel Merkez  Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi Av.Günay Kodaz’a teşekkür etti.

Daha sonra Afşin Belediye Başkanlığına geçen Av.Günay Kodaz, burada Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ile bir süre görüştü.

Başkan Mehmet Fatih Güven, İlçe için vizyon projeleri arasında bulunan Lavanta yetiştiriciliğine yönelik bilgilendirmede bulunarak Lavanta üretiminden elde edilen ürünleri tanıttı.

Daha sonra Rabia Parkında bulunan Lavanta bahçesini birlikte gezerek Lavanta üretiminin ilçeye ekonomik getirisine yönelik sohbet gerçekleştirildi.

Afşin Belediyesi ziyaretine ilişkin konuşan Av.Günay Kodaz, Afşin Belediye Başkanlığını ziyaret ettim.Misafirperverlikleri ve gösterdikleri siyasi nezaketleri için Afşin Belediye Başkanı Sn.Mehmet Fatih Güven beye ve Belediye çalışanlarına teşekkür ederim.Lavanta ekimi ve lavantalı sabun,krem,yağ vs üretimi için yürüttükleri çalışmaları yerinde inceledik.İyi olan her şeyi destekleme fikrimiz gereğince bu projeyi memnuniyet ile karşıladığımı belirtmek isterim. Belediye Başkanı Sayın Mehmet Fatih Güven hemşehrime ve emeği geçen herkese teşekkürler dedi. 

Daha sonra İlçe Merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştiren İYİ Parti Genel Merkez  Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi Av.Günay Kodaz, gün sonunda İlçemizden ayrıldı.