Başkan Aydın’dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Ülkü Ocaklarından Giyim ve Gıda Yardımı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ulu Çınarların Yemekleri Eksik Edilmiyor.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

AFŞİN KIRSALINDA VATANDAŞLARIN İMDADINA PALETLİ AMBULANS YETİŞİYOR!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Başkan Aydın’dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı!

Bu haber 31 Aralık 2021 - 6:59 'de eklendi ve 64 views kez görüntülendi.

Şehit-Gazi Sendikası Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın bu akşam gireceğimiz 2022 yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederek, hemşehrilerimizin ve Camiamızın Sağlık ve esenlik içerisinde bir yıl geçirmesi temennisinde bulundu.

Aydın, yayınladığı Kutlama mesajında şunları söyledi;

“2022nin, medeniyetimizin başşehri Kahramanmaraş ımıza, cennet vatanımıza ve tüm insanlığa iyilik ve güzellikler getirmesini içten duygularımla temenni ediyorum.

Dilerim umutlarla karşıladığımız yeni yıl, gönül bağlarımızın daha da sağlamlaştığı, huzurlu yarınlara kucak açtığımız, tüm hayallerimizin gerçekleştiği bir yıl olsun.Dilerim, yeni yılda iki günümüz birbirine eşit olmasın. Her günümüz, bir öncekinden çok daha huzurlu, çok daha güzel olsun, her günümüz yaşam sevinciyle dolsun. Adeta bir ebru gibi renkleri ve ışıltısıyla göz kamaştıran Kahraman şehrimizin ışığını daha da parlatmak, dünyanın en görkemli yıldızı haline getirmek için Yeni yılda da şehit gazi sendikaları ve Konfederasyon Kahramanmaraş il başkanı olarak var gücümüzle çalışmaya başta sağlık çalışanlarının ve tüm kamu kurumlarında memurlarımızın ve Kamu çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.2022’de, hizmetkârı olduğum şehit gazi Sen Konfederasyonu vatanseverler sendikasının, il başkanı olarak size, ailenize, sevdiklerinize, Türkiye’ye ve tüm dünyaya iyilikler ve güzellikler getirmesi dileğiyle, Mutlu yıllar Dilerim.”

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .