Başkan Aysun Ceyhun; “Çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz” | Afşin Haber
SON DAKİKA

AFŞİN BELEDİYESİNİN KAR MÜCADELESİ SÜRÜYOR!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir Ekipleri Kar Nöbetinde.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

“Korkma! İstiklal İlham Verir” Bilgi Yarışmaları Başlıyor.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Aysun Ceyhun; “Çalışmalarımızı sahada sürdürüyoruz”

Bu haber 13 Ocak 2022 - 7:54 'de eklendi ve 176 views kez görüntülendi.

CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanlığından Afşin Merkez Yayın Grubuna ziyaret.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüştü.

Afşin Merkez Yayın Grubu çalışanlarının gününü kutlayan Ceyhun,Halkın haber alma hakkı için fedakarca çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu olsun dedi.

Ziyarette Kadın Kolları Başkanlığının çalışmalarına ilişkin de bilgi veren Başkan Aysun Ceyhun, İstanbul,Ankara ve Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve buluşmalar sonrasında Genel Merkezimizin talimatı doğrultusunda sürekli sahada ve vatandaşlarımızın yanındayız dedi.

Üye kayıt çalışmaları başta olmak üzere Partimizin vatandaşlarımıza yönelik bilgilendirmelerini bizzat ziyaretlerle ulaştırmaya çalışıyoruz diyen Ceyhun, Genel Başkanımızın selamlarını iletiyoruz.Vatandaşlarımızla doğruları da yanlışları da paylaşıp fikir ve önerilerini not alıyoruz. İlk gün ki aşkla sahadayız ve vatandaşlarımızın yanındayız dedi.

Seçime kadar vatandaşlarımıza Genel Merkezimizin mesajlarını ulaştıracağız diyen Ceyhun, ayrıca İlçe olarak yoğun çalışmalarımız Genel Merkezimiz nezdinde takdir edilmektedir dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, ziyaret anısına Partinin ve Kadın Kolları Teşkilatının Rozetleri,Kitapçık,Not Defterlerini hediye ettiler.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .