Başkan Mahçiçek’ten Piazza AVM’de 2022 Sürprizi! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Ülkü Ocaklarından Giyim ve Gıda Yardımı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ulu Çınarların Yemekleri Eksik Edilmiyor.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

AFŞİN KIRSALINDA VATANDAŞLARIN İMDADINA PALETLİ AMBULANS YETİŞİYOR!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Başkan Mahçiçek’ten Piazza AVM’de 2022 Sürprizi!

Bu haber 31 Aralık 2021 - 9:02 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.

Başkan Mahçiçek’ten Yeni Yıl Mesajı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2022 yılına girerken yeni yıl mesajı yayımladı. Başkan Mahçiçek, “2021 yılı bizim için her ne kadar zorlu geçerse geçsin, birlik ve beraberliğimizi bozmadan devam ettirmenin huzuru içerisindeyim.”

“2021 yılı ülkemiz ve Kahramanmaraş için pandemiden dolayı biraz sıkıntılı geçti. Ama o pandemiye rağmen Belediyemiz hizmetlerini yapmaya gayret etti. Bu bağlamda hem şehir merkezimizde hem kırsal mahallelerimizde hem de bir dünya projesi olan EXPO’da yaptığımız çalışmalarda bir aksama olmadı. Ama ben bir kez daha bizim için önemli olan insanlarımızın sağlığı diyorum. Dolayısıyla bu pandemi koşullarına uygun hareket edelim diye Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizden rica ediyorum. Sağlığımız herşeyin üzerinde. Pandemi şartları ve yeni varyantlar devam ediyor. Maske mesafe ve hijyen şartlarına mümkün mertebe riayet edelim, özen gösterelim.

Onikişubat Belediyesi olarak her koşula rağmen hizmetlerimiz aralıksız devam edecek. Bir dünya projesi olan EXPO’muzu da bitireceğiz. Kahramanmaraş’ın da bir dünya markası, bir dünya kenti olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Bütün Kahramanmaraşlı kardeşlerimin yeni yılını tebrik ediyorum. Aileleri, çocukları ve yakınlarıyla beraber sağlık, mutluluk ve esenlikler içerisinde güzel yarınlarda buluşmak ümidiyle tüm kardeşlerimize hayırlı seneler, nice yıllar temenni ediyorum.”

Başkan Mahçiçek’ten Piazza AVM’de 2022 Sürprizi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in ‘bi hayalimiz vardı’ diyerek yola çıktığı ve gerçekleşmesine sayılı günler kala EXPO 2023 Kahramanmaraş projesini, her platformda tanıtmaya ve duyurmaya devam ediyor.

Yeni yılın gelmesiyle de vatandaşlara güzel bir sürpriz yaparak Piazza AVM önünde ışıklı Expo 2023 standı oluşturdu. Stand, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Özçekim alanı haline gelen stand için Başkan Mahçiçek Piazza yönetimine de ayrıca teşekkür etti. “Bu alanın bize tahsis edilmesinde gösterdikleri kolaylıktan dolayı Piazza yönetimine teşekkür ediyoruz. Biliyorsunuz EXPO 2023’te yerli ve yabancı misafirlerimizi birlikte ağırlayacağız. Bu sebeple her vatandaşımızın projemiz hakkında bilgi sahibi olmasını ve projeyi sahiplenmesini istiyoruz. Oluşturduğumuz bu güzel ışıklı stand ile de ilçeye ayrı bir silüet daha kazandırdık.

Zorlu bir 2021 yılı geçirsek de 2022 yılına yeni ümitlerle girmenin heyecanı içerisinde, ülkemiz ve milletimiz adına güzelliklerin çokça yaşanacağı, mutlu ve huzurlu bir yıl olması temennisiyle, tüm vatandaşlarımızın ve gençlerimizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .