Başkan Mehmet Fatih Güven’e Camiler Haftası ziyareti! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Mehmet Fatih Güven’e Camiler Haftası ziyareti!

Bu haber 07 Ekim 2021 - 10:37 'de eklendi ve 45 views kez görüntülendi.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle etkinlikler ve ziyaretler sürüyor.

1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Afşin İlçe Müftülüğünce Afşin Belediyesine nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Afşin İlçe Müftüsü Hayrullah Balta’ya Din Görevlileri Sendika Temsilcileri Zihni Şahindaş, Feyzullah Özdemir ve Müslüm Aytaç eşlik etti.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i makamında ziyaret eden Müftü Hayrullah Balta çiçek takdim ederken,Başkan Güven’de ziyaretçilerine Lavanta seti hediye etti.

Ziyarette Afşin Haber’e konuşan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Ziyaret için teşekkür ediyorum. Din Görevlilerimizin haftası kutlu olsun. Nice güzel haftalar diliyorum. Diyanet ve Din adamlarımızın çok önemli roller üstlendiğini ve üstlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu noktada toplumun irşad ve aydınlanması hususunda çaba sarfeden din görevlilerimiz ve Müftülüğümüz var dedi.

Başkan Güven şöyle konuştu;

Ardından bir konuşma yapan Afşin İlçe Müftüsü Hayrullah Balta, Özellikle Afşin’imizde dini ve hayri hizmetlerin sürdürülmesinde Başkanımızın ciddi destek ve katkılarını gördük. 1-7 Ekim tarihlerinde kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik. Başkanımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Müftü Hayrullah Balta şunları söyledi;

Ziyarette Camilerin önemi konuşuldu.