Başkan Yinanç; “Kahramanmaraş tüm değerleriyle İstanbul/Yenikapı’da olacak” | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

AFŞİN’DE BAYRAM ÖNCESİ İLAÇLAMALAR YAPILIYOR.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Mutfakta çıkan yangın korkuttu.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Yinanç; “Kahramanmaraş tüm değerleriyle İstanbul/Yenikapı’da olacak”

Bu haber 14 Haziran 2022 - 6:13 'de eklendi.

İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) tarafından organize edilen İstanbul Kahramanmaraş Tanıtım Günleri 23-26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

3 Bin Metrekare alanıyla İstanbul’un en büyük tanıtım organizasyon alanına sahip Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Kahramanmaraş Tanıtım Günleri için Kahramanmaraş’ın tüm Belediyeleri başta olmak üzere öne  çıkan firmaları stand açarak hem tanıtım gerçekleştirecek hem satış yapacak.

Kahramanmaraş ve İlçelerinin tarih,kültür,gastronomi,doğal güzellikleri,el sanatları ve tarım ürünlerinin tanıtılacağı etkinlikte bir çok kültürel organizasyon İstanbullularla buluşacak.

Dev Organizasyona ilişkin Afşin Haber’e konuşan  MARAŞFED Başkanı Uğur  Yinanç,şunları söyledi;  Uzun zamandır hayalini kurduğumuz Kahraman şehrimizi tüm değerleriyle birlikte İstanbul’a taşımak nihayet gerçek oluyor. 23-26 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul’un en büyük Tanıtım alanı Yenikapı’da Şiir ve Edebiyatın Başkenti,Akdeniz’in Altın Şehri Kahramanmaraş’ı Dünya şehri, Metropol kent İstanbul ile buluşturacağız. MARAŞFED olarak tüm değerlerimizin Yenikapı’da olması için çaba ve gayret gösteriyoruz. 23-26 Haziran tarihlerinde tüm İstanbulluları ve İstanbul’da ikamet eden Kahramanmaraşlıları Yenikapı’ya bekliyoruz dedi.

Kahramanmaraş Tanıtım Günleri etkinliği İstanbul’da ilk kez düzenlenecek. Kahramanmaraş’ın Ülke genelinde tanıtımına büyük katkı sağlayacak.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .