SON DAKİKA

“1 MART’TA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

“Kültürel Sınırlarımızda Hâlâ Egemeniz”

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Büyükşehir İtfaiyesi Faciayı Engelledi!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

10 yaşında il birincisi oldu, hedefi Türkiye birinciliği!

GENEL, GÜNCEL, İNANÇ, ÖZEL HABER, YAŞAM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç’tan Afşin Haber Merkezine ziyaret!

Bu haber 15 Şubat 2021 - 6:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç,Afşin temasları sırasında Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret etti.

Önce ki gün İlçemiz Afşin’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı,Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç,Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret ederek yayınlar ve faaliyetler hakkında Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’den bilgi aldı.

Afşin Merkez Yayın Grubunun faaliyet alanlarını gezen ve Kahramanmaraş genelinde ki yayınları hakkında bilgi alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Afşin Merkez Yayın Grubu çok sık takip ettiğimiz yayınları ile ilkeli ve saygın bir duruş sergilemektedir. Afşin ziyareti kapsamında söz vermiştik.Bugün ziyaret etmek nasip oldu.Yayınlarında ve faaliyetlerinde başarılar diliyorum dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı,Kahramanmaraş Milletvekilimiz Ali Öztunç. Mecliste Afşin adını en fazla zikreden bir isim. Kendisi de Gazeteci olduğu için meslektaşlarını en iyi anlayan Milletvekilimizdir. Afşin Merkez Yayın Grubuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca ziyareti bizleri memnun etmiştir. Ayaklarına sağlık.Her zaman bekliyoruz dedi.

Ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü.