SON DAKİKA

CHP’Lİ ÖZTUNÇ: SIRADA KATAR’A SATILACAK NE VAR?

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Yedikuyular’da Sezon Hazırlıkları Sürüyor!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

CHP  Kadın Kollarından Gözyaşlarıyla Şiir Okuyan Yağmur’a ziyaret!

Bu haber 13 Kasım 2020 - 5:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yılı münasebetiyle düzenlenen 10 Kasım törenlerinde gözyaşlarıyla okuduğu 10 Kasım şiiriyle dikkatleri üzerine çeken Afşinbey Ortaokulu Öğrencisi Yağmur Çakmış’a tebrik yağıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Afşin Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, Sosyal Medyada binlerce beğeni alan ve yorumlarla tebrik edilen 11 yaşında ki Yağmur Çakmış’ı kızı Yarensu ile birlikte evinde ziyaret etti.

Yağmur’u tebrik ederek alnından öpen CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun,Yağmur kızımızın o güzel yorumuyla şiiri dinleyince tüylerim diken diken oldu.Çok gururlandık dedi.

AFŞİN HABER’e özel açıklamalarda bulunan CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, Kızımız Yağmur’u sizin yaptınız canlı yayında tanıdım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkü  Anma  programında okuduğu şiirle beni çok etkiledi, hatta ağlattı. İşte Geleceğimizin Atatürk sevdalı çocukları dedim  ve tanışmak istedim. Sizinde aracılığınızla dün akşam  ailesi ve kendisiyle  tanıştım. Pırıl pırıl bir aile ve böyle güzel bir evlat yetiştirmişler. Kendilerine teşekkür ederim ve Yağmur çok değerli ve özel bir çocuk. Akşam çok heyecanlıydı. Beni de heyecanlandırdı. Okuduğu şiir için kendisine teşekkür ettim ve tebrik ettim. Çünkü herkes şiir okur ama Yağmur gibi içten okuyamaz. Şov değil içinden gelerek okuduğu için teşekkür ederim kendisine ve bu katkıda emeği olan öğretmenlerimize teşekkür ederim. Anlayacağınız çok güzel geçti, akşam çok mutlu oldum,  her zaman da yanındayım artık Yağmur’un ve Yağmur gibi tüm kızlarımızın dedi.

Yağmur ve ailesi de duyarlılık göstererek kendilerini ziyarete gelen  CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun’a teşekkür ettiler.