SON DAKİKA

Şehir Meydanı Projesinde Yıkımlar Başladı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Aycan,Boşanmış Aileler ve Çocuk İcrasına ilişkin konuştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

En Büyük Sağlık Sorunu: Fiziksel İnaktivite

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

CHP ve İYİ Parti Meclis Üyelerinden Afşin Haber’e ziyaret!

Bu haber 21 Mayıs 2021 - 5:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti Afşin Belediye Meclis Üyelerinden Afşin Merkez Yayın Grubuna nezaket ziyareti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Meclis Üyesi Bülent Ruşen Genç ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Metin Karahan Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüştü.

Afşin Belediyesi Meclisinin en aktif isimleri olan Bülent Ruşen Genç ve Metin Karahan, ilçemize yapılanlar,yapılamayanlar ve yapılması planlananlara yönelik bilgiler verdi.

Hem CHP hem de İYİ Parti olarak Belediye Meclisinde gündeme ve yatırımlara ilişkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Belediye Meclis üyeleri,Afşin çok şey hak ediyor ama hak ettiği hizmeti malesef alamıyor. Bu hizmetlerin ve yatırımların Afşin’e getirilmesi noktasında Belediye Meclisinde ki üyeler olarak çaba harcıyoruz dediler.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de Afşin’e yapılacak hizmetler noktasında alınan kararlar göz önünde bulundurulduğunda Belediye Meclis üyelerinin önemi anlaşılmaktadır. Belediye Meclisinde İlçemizin hakkı olan hizmetlerin alınması için çaba ve gayret gösteren mesai harcayan herkesi gönülden kutluyoruz diyerek ziyaretlerinden dolayı CHP ve İYİ Parti Meclis üyelerine teşekkür etti.