DEVA Partisi Genel Merkez Heyeti Afşin’deydi! | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin’de Dağlıca Mahallesinin adı Marabuz olarak değiştirildi.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, YAŞAM

Onikişubat Belediyesi’nin yaptığı 147 konutun tapuları teslim edildi.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

DEVA Partisi Genel Merkez Heyeti Afşin’deydi!

Bu haber 03 Eylül 2021 - 8:29 'de eklendi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ve GMYK ve Kurucu Üyesi Prof.Dr.Ahmet Burçin Yereli Afşin’e gelerek Termik Santralleri gezdi ve Afşin esnafına ziyaret gerçekleştirdi.

Ali Babacan’ın Genel Başkanlığında Türkiye’de hızla teşkilatlanma çalışması yapan DEVA Partisinde Genel Merkezin talimatıyla İl ve İlçelerde ziyaretler başladı. Saha çalışması yapan heyetler edindikleri bilgileri Genel Merkeze aktararak seçim çalışmalarına katkı sunacaklar.

Bu kapsamda DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ve GMYK ve Kurucu Üyesi Prof.Dr.Ahmet Burçin Yereli Başkanlığında DEVA Partisi heyeti Afşin’e ziyarette bulundular.

Termik Santral gezisi ile başlayan Afşin temasları Esnaf ziyaretleriyle sürdü. Atatürk Caddesi üzerinde esnafları ziyaret eden DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ve GMYK ve Kurucu Üyesi Prof.Dr.Ahmet Burçin Yereli esnafların derdini dinledi.

AFŞİN HABER’e konuşan GMYK ve Kurucu Üyesi Prof.Dr.Ahmet Burçin Yereli,Afşin’de esnaf kan ağlıyor gibi bir izlenim edindik. Özellikle de Ankaralılardan şikayetleri bizleri şaşırttı. Esnaflarımız İktidardan ve partilerden şikayetçiler. Bize çok ilginç geldi. Apolitik bir yapı var Afşin’de. Çok değişik bir durum.Türkiye’de gördüğünüz insanların siyasetten uzaklaşmasının çok farklı bir yanı var Afşinde dedi.

Yereli, şunları söyledi;

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ise, DEVA Partisi 17 ay önce kuruldu. Türkiye genelinde teşkilatlanmayı hızla tamamladı. Genel Merkez heyeti olarak İl ve İlçe Teşkilatlarımızı ziyaret ederek burayı da görmek istedik. Vatandaşlarımızla konuşmak ve burayı anlamak istedik. Sebebi ziyaretimiz bundandır dedi.

Rızvanoğlu şöyle konuştu;

Son olarak AFŞİN HABER’e konuşan DEVA Partisi Afşin İlçe Başkanı Mimar Mevlüt Kır, Deva Partimiz Genel Başkan Yardımcısı Sayın Evrim RIZVANOĞLU Hanimefendi ,GMYK ve Kurucu Üyesi Prof.Dr.Ahmet Burçin Yereli Beyefendi ve İl Başkanımız Doctor Irfan Irfan Karatutlu Bey ve Kahramanmaraş İl Yönetimi ile Afşin Esnafını Dinledik. Tüm Afşin Esnafına Misafirlerimizi güleryüzle Ağırladıkları için çok teşekkür ederim dedi.

Heyet Esnaf ziyaretinin ardından İlçeden ayrıldı.