Gökdoğan, “Yaşanılabilir ama her yönüyle hizmet almış bir Afşin istiyoruz” | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Gökdoğan, “Yaşanılabilir ama her yönüyle hizmet almış bir Afşin istiyoruz”

Bu haber 06 Mayıs 2022 - 7:14 'de eklendi.

Afşin Merkez Yayın Grubunun Canlı Yayı programlarından SÜRMANŞET’in bu hafta ki konuğu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan oldu.

Dün saat 14:30 da başlayan ve 1 saat süren Genel Yayın Yönetmenimiz Halil Demir tarafından hazırlanıp sunulan SÜRMANŞET programında CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, 7 Mayıs’ta yapılacak Kongre öncesi sorularımızı yanıtladı.

Cumhuriyet Halk Partisine aile olarak büyük emeklerinin geçtiğini belirten Gökdoğan, Babamın Dedesi CHP’de Atatürk sürecini yaşamış bir insandı,Babamın Babası CHP’de İsmet Paşa dönemini yaşamış birisidir. Babam ise Fanatik derecede Bülent Ecevit hayranı birisidir ve Ecevit dönemini yaşamıştır. Ben CHP ile bu kronolojik sıralamada çok erken yaşlarda tanıştım dedi.

CHP Afşin İlçe Başkanlığında Genel Merkez tarafından yapılan görevlendirmenin sonunda kısa süre Başkanlık koltuğuna oturmasına rağmen hem Meclis üyelerimiz,Kadın Kolları hem Gençlik Kolları hem de Teşkilatımızın tüm kademeleriyle sahaya indik üye yapmak ve yenilemek başta olmak üzere partimize büyük hizmetler yaptık. Partimizin yeniden canlanmasını sağladık ve halkımızın teveccühünün çok fazla olduğu bu partiyi sürekli sahada gösterdik diyen Selçuk Gökdoğan, 7 Mayıs tarihinde de Kongreye gideceğiz ve yeni İlçe Başkanımızı seçeceğiz dedi.

7 Mayıs Cumartesi saat 13:00 de Afşin Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan Kongrede kendisinin de aday olduğunu belirten Gökdoğan, aynı zamanda diğer bir partilimiz Bülent Şahan’da aday. Birlik ve beraberliğin zirve yapacağı bir kongre süreci yaşanacak dedi.

Bundan sonra da sürekli sahada olacaklarını belirten Gökdoğan, özellikle de Belediyelerin hizmet götürmediği mahallelerimizi Basın mensuplarımızla gezeceğiz ve bu mahallelerin sorunlarını gündeme getireceğiz dedi.

Öte yandan Afşin’e hizmet etmek için her mahallesine her sokağına dokunmak istediklerini belirten CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, Her yönüyle yaşanabilir her mahallesiyle hizmet almış bir Afşin hayal ediyoruz dedi.

Programın sonunda ise Aşık Mahzun-i Şerifin Afşin’de Yemliham Kaldı adlı eserini seslendiren CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, sadece siyasete değil Ekonomiye de, İstihdama da Kültür ve Sanata’da katkı sunmaya çalıştıklarını belirtti.

İzleyemeyenler için programı yeniden yayınlıyoruz. 

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .