Hemşehrimiz Mehmet Küçük, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Hemşehrimiz Mehmet Küçük, Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Bu haber 21 Mart 2023 - 13:07 'de eklendi.

Türk Siyasetinin tecrübeli isimlerinden Mehmet Küçük,28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. Küçük, Milli Yol Partisinden Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Aslen Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesine bağlı Topaktaş Mahallesinden olan ve Ankara’da Milli Yol Partisi Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olarak görev yapan hemşehrimiz Mehmet Küçük, Milli Yol Partisinden Milletvekili Aday Adayı oldu. Genel Merkezde bugün Aday Adaylık başvurusununu yapan Küçük, Yeni Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz dedi.

Bugün Milli Yol Partisi Genel Merkezinde Genel Sekreter Haşim Yanar,Siyasi ve Seçim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr.Şeref Canlı ve Parti Sözcüsü Yunus Ekşi’ye Aday Adaylık başvurusunu sunan Milli Yol Partisi Milletvekili Aday Adayı Mehmet Küçük, Uzun yıllar Türk siyasetine hizmet verdim. Şu anda ise Milli Yol Partisi Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olarak aktif siyasette görev alıyorum. 28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylık başvurumu yaptım. Rabbim utandırmasın dedi.

Türk siyasetine hayırlı olsun.