Mustafa Yıldız, Yeniden Refah Partisinden istifa etti. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

AFŞİN’DE BAYRAM ÖNCESİ İLAÇLAMALAR YAPILIYOR.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Mutfakta çıkan yangın korkuttu.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Mustafa Yıldız, Yeniden Refah Partisinden istifa etti.

Bu haber 09 Mart 2022 - 15:40 'de eklendi.

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Kuzey İlçeler Koordinatörlüğü görevini yürüten Mustafa Yıldız, Yeniden Refah Partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Büyük Birlik Partisinde aktif siyaset yaparken 2 yıldır Yeniden Refah partisinde görev yapan İş Adamı Mustafa Yıldız, işlerinin yoğunluğu sebebiyle Yeniden Refah Partisinde ki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

“İyi yada kötü Yeniden Refah Partisinde 2 yıla yakın hizmet ettim. Gerek Afşin Teşkilatının kurulmasında, gerek Genel Merkezin vermiş olduğu görevde gücümün yettiği kadar şahsıma verilen görevi gerek maddi gerek manevi en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdim. Şu an işlerime yoğunlaşmam lazım. İşlerim sebebiyle Yeniden Refah Partisin de hiç bir görevim ve sıfatım bulunmamaktadır.Eğer şayet ki üzdüğüm, kırdığım arkadaşlarımız var ise kusura bakmasın, çok özür dillerim. Bu süreçte bana destek olan olmayan herkese teşekkür eder saygılar sunarım”

Aynı zamanda İnşaat sektörünün yakından tanıdığı, Yıldız İnşaat Kule Vinç firmasının sahibi olan İş Adamı Mustafa Yıldız, görev yaptığı süre içerisinde Partiye büyük değer katmış ve Yeniden Refah Partisinin sadece Afşin’de değil Kahramanmaraş genelinde Teşkilatlanmasında büyük emekler vermiş bir isimdi. 

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .