Öztunç: “Böyle Bir Kandırmacayı Yaparsa AK Parti Yapar” | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

AFŞİN’DE BAYRAM ÖNCESİ İLAÇLAMALAR YAPILIYOR.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Mutfakta çıkan yangın korkuttu.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Öztunç: “Böyle Bir Kandırmacayı Yaparsa AK Parti Yapar”

Bu haber 13 Nisan 2022 - 7:30 'de eklendi.

AKP’li Başkan Eski Otobüsleri Boyatıp Yeni Diye Kurdele Kesti! Öztunç: “Böyle Bir Kandırmacayı Yaparsa AK Parti Yapar”

AKP’li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi eski otobüsleri boyatarak, yeni hizmete sunulmuş gibi tören düzenleyerek kurdele kesti.  TBMM’de yerinden söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Başkan Hayrettin Güngör’ün sadece halkı değil Başta Mahir Ünal olmak üzere AKP’li milletvekillerini de kandırdığını ifade ederek, “Yaparsa AK Parti yapar diyorlardı ya, böyle bir kandırmacayı yaparsa gerçekten de AK Parti yapar” eleştirisinde bulundu.

Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediyesi önünde akıllara durgunluk veren bir tören düzenlendi.

Yeni alınan hizmet araçlarının hizmete sokulduğu iddiasıyla düzenlenen törende tanıtılan otobüslerin bir süredir kullanımda olduğu ve sadece boyalarının yenilendiği ortaya çıktı.

Fıkralara konu olacak törene AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Vali Ömer Faruk Coşkun ile AKP Kahramanmaraş milletvekilleri ve yurttaşlar katıldı.

Vatandaşlar belediye ve başkana fuzuli masraf diyerek tepki gösterirken, CHP’li Ali Öztunç Meclis’te yerinden söz alarak skandalı Meclis tutanaklarına geçirdi.

“MAVİ OTOBÜSLERİ KIRMIZIYA BOYAYARAK YENİ DİYE MİLLETİ KANDIRMIŞ”

Öztunç, “Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş’ta Kemal Sunal filmlerine taş çıkartacak bir olay yaşandı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 10 tane otobüsü yan yana dizmiş gıcır gıcır ve diyor ki bunları yeni aldım, bunlar hayırlı olsun. Sayın Mahir Ünal olmak üzere bütün milletvekili arkadaşımızda kurdeleyi hep beraber kestiler. Sonra bir ortaya çıktı ki 10 otobüsün 5’i eski. Mavi otobüsleri almışlar kırmızıya boyamış belediye başkanı, yeni diye milleti kandırmış. Sadece milleti değil, Mahir beyi, milletvekili arkadaşları herkesi kandırmış. Yaparsa AK Parti yapar diyorlardı ya, böyle bir kandırmacayı yaparsa gerçekten AK Parti yapar.” Dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .