YKS’ DE BİRİNCİLİK YİNE ÖZEL YILDIZ KOLEJİNİN! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

YKS’ DE BİRİNCİLİK YİNE ÖZEL YILDIZ KOLEJİNİN!

Bu haber 19 Ağustos 2020 - 7:55 'de eklendi.

2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçları açıklandı. Sonuçları değerlendiren kurucu – müdür Nurullah Çelebi KÖKER LGS de olduğu gibi YKS’ de büyük başarılar kazandıklarını ve kazanılan bu başarıyı altın ile ödüllendirdiklerini ifade ederek;

2019-2020 Eğitim – öğretim yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Sınav sonuçlarına göre Nidanur KALENDER isimli öğrencimiz eşit ağırlık alanında Elbistan Birincisi ve Türkiye 301. si olarak büyük bir başarı kazanmıştır. Kitlesel olarak değerlendirdiğimizde ise yine öğrencilerimizin istedikleri üniversitelere yerleşecekleri kanaatindeyiz.

Özel Yıldız Koleji eğitimin her alanında kazandığı Türkiye dereceleri ile ilçemizi hatta ilimizi en güzel şekilde temsil etmektedir. Okulumuz, MEB müfredatına bağlı kalarak geliştirdiği eğitim sistemi sayesinde her yıl Türkiye dereceleri kazanmaktadır. Bu sene kazanılan derecelerimiz ise bunun ispatı niteliğindedir.

Öğrencimizi altın, başarı belgesi ve plaket ile ödüllendirdik. Kendisine bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum.

Bizler eğitime gönül vermiş kimseleriz. Disiplinli ve sistemli çalışma başarıyı artırır düsturumuzla eğitim-öğretim faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Özel Yıldız Koleji akademik başarı ile değerler eğitimini bütünleştiren başarılı bir eğitim kurumudur.

Kazanılan bu başarıda emeği geçen idarecilerimi, öğretmenlerimi, öğrencimizi ve ailesini tebrik ediyor, nice başarılı ve sıhhatli yıllar temenni ediyorum.